Месец На Подигање На Свеста За Рак На дојка Маица За Жени Розова Кошула За Зајакнување На Ракот на Дојка За Жени Со Долги Ракави На Екипажот За Свесност За Рак На Дој

Месец На Подигање На Свеста За Рак На дојка Маица За Жени Розова Кошула За Зајакнување На Ракот на Дојка За Жени Со Долги Ракави

DEN 207.84

Достапност

❣●Инклузивност На големината ● ние веруваме дека свеста за рак на дојка треба да биде вклучена во сите типови на тело.?●Инструкции за нега●рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката