Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Ромпери 3pk, Цветови, 18-Месеци

Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Ромпери 3pk, Цветови, 18-Месеци

DEN 0.33

Достапност

Допрена Од Природата е органски памучен бренд со убаво дизајнирана облека, лигавчиња, ќебиња, додатоци за коса и чорапи изработени од врвна органска памучна ткаенина. Органскиот памук се чувствува супер мек на кожата бидејќи влакната се природни и дишат. Органскиот памук се прави без употреба на синтетички пестициди и ѓубрива, па затоа е еколошка алтернатива во споредба со традиционалните земјоделски методи. Допрени од природата ромперите се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите памучни ромпери имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и се удобна едноделна облека за вашето малечко. Нашите ромпери се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење и одлични за потопли температури. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Ромпери 3pk, Цветовите се одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува органски памучни ромпери. Направено со 100% органски памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката