Мала планета од бебето на Картер или девојче Пол Неутрални органски долги ракави со долги ракави, 3-пакувања

Мала планета од бебето на Картер или девојче Пол Неутрални органски долги ракави со долги ракави, 3-пакувања

DEN 240.00

Достапност

Подигнете го секојдневниот стил на бебето со овластен органски памук со долги ракави со долги ракави. Направено со меко, истегно памучно ребро и преклопување на рамената за лесно, удобно вклопување, овој основен пакет од 3 е kindубезен кон земјата и нежен за вашето малечко. Изработено во најчисти органски ткаенини и одржливи материјали, Малата планета од Картер е А е А Врати се на едноставност. Размислени најважни работи и безвременски парчиња за подарок или да се држат. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS). 3-пакет. Долги ракави. Преклопуваат раменици. Силните прилепувања траат низ безброј носења и миења. 100% овластено органско памучно ребро. Размислено дизајнирано со минимално пакување извори од рециклирани материјали. Увезени. Машина за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката