Монтирање на моторот Одговара изберете: 2003 - НИСАН МУРАНО, 2004 - НИСАН ПОТРАГАТА

Монтирање на моторот Одговара изберете: 2003 - НИСАН МУРАНО, 2004 - НИСАН ПОТРАГАТА

DEN 1.33

Достапност

Монтирање На Моторот Монтирање На Моторот Се Вклопува Изберете : 2003-2007 НИСАН МУРАНО 6 Цил 3,5 Л 2004-2006,2009 НИСАН ПОТРАГАТА 6 Цил 3,5 Л 2002-2004 НИСАН АЛТИМА 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката