Ацделко Макара Вентилатор

Ацделко Макара Вентилатор

DEN 2.33

Достапност

Осигурајте се дека вашето возило работи најдобро кога инсталирате Вентилатор За Макара ACDelco 10085760. Направен е од квалитетни материјали за да се осигура дека ќе трае. Оваа макара за пумпа за вода на моторот е погодна за размена со онаа што е истрошена. Произведен според спецификациите НА ОЕ, тој е дизајниран да одговара добро и да функционира правилно. Овој автомобилски дел за замена е направен за да се осигура дека ременот за додатоци на моторот не се истроши предвреме. ACDelco 10085760 Макара Вентилатор : моторот пумпа за вода макара прави соодветна замена за истрошен оригинален дел. Направено да биде сигурно и квалитетно. Изграден според ое спецификации за вклопување и долготраен век на траење во вашето возило. Се поврзува со вратилото на пумпата за вода. Помага да бидете сигурни дека ременот за додатоци на моторот не се носи премногу брзо.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката