Допрено Од Природата Бебе Момче Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Г-Дин Месечината, Preemie

Допрено Од Природата Бебе Момче Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Г-Дин Месечината, Preemie

DEN 256.00

Достапност

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна бебешка кожа. Нашите органски боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Нашите боди се суштински дел од гардеробата на бебето. Допрено Од Природата Бебе Момче Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Г-дин Мун е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува органски боди. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката