Велими Девојки Чизми До Глуждот Кружни Прсти Зимски Чизми Повлечете Снежна Чизма Надворешни Чизми Пешачење Рамни Топли Чевли Што Дишат Жолти 8С

Велими Девојки Чизми До Глуждот Кружни Прсти Зимски Чизми Повлечете Снежна Чизма Надворешни Чизми Пешачење Рамни Топли Чевли

DEN 2.33

Достапност

Опис : Пол : Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Чизми За Снег, Зимски Чизми, Зимски Топли Чевли, Топли Чизми, Чизми До Глужд Тип : Еднобојна : Жолта, розова, сина, црна (По Избор)Големина : САД 8С, САД 9С, САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)горен материјал : Материјал За Чадор Со Ткаенина : Тип На Пухел : Рамно Прицврстување : Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната : Пролет, Fall, Зимски прилики : секојдневни, дневни, Внатрешни, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Изработени од мазен материјал со еластични детали, овие чизми за снег се наредени со вештачки кадифен за дополнително пријатно чувство.2. Овие снежни чизми за девојчиња имаат дизајн на силуета со кружни прсти што избегнува стискање на стапалата на вашето дете.3. Лесно се лизга и исклучува, што ги прави погодни кога брзаат.4. Топлата постава ги одржува нозете удобни во текот на целиот ден, цврстиот антискид надворешен ѓон нуди супериорна влечна сила и лесно вклопување.5. Класична еднобојна, удобна и стилска, најпопуларните детски чизми во оваа зима!Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Чувајте Се Топло : Фината нејасна кадифена ја покрива внатрешноста на зимските чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижат за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Удобни Детски Чизми : Мекото стапало и стапалата дозволуваат нозете на вашето дете удобно да се одморат и нема да ги повредат малите стапала на децата. Тие нема да се чувствуваат уморни при одење поради лесната карактеристика на чизмите. Лесно За Ставање/Исклучување : Удобен дизајн за влечење за овие деца снежни чизми, лесни за вклучување и исклучување, без врзување чипка. Овие чизми за снег ги прават вашите мали девојчиња/момчиња да можат да ја зголемат практичната способност при ставање или исклучување. Анти-лизгање & Издржлив : Флексибилен надворешен ѓон, цврст и флексибилен, одличен модел обезбедува добра влечна сила, ја одржува безбедноста на децата, погодна за снег и секојдневно носење. Совршен Натпревар : децата снежни чизми се погодни за училиште, косплеј партија, шопинг, патување и така натаму. И вашето дете може да го привлече вниманието од толпата додека ги носи чизмите со долна јакна, фармерки, костум и какви било облеки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката