Лугз Машки Раб Чука Чизма

Лугз Машки Раб Чука Чизма

DEN 0.33

Достапност

Багажник со низок профил изграден за флексибилност и издржливост, Машкиот Раб нуди стабилна влечна сила во текот на целиот ден. Оваа мпц чизма за прсти чука има цврст надворешен ѓон за навртки што ќе додаде карактеристичен допир на вашиот секојдневен изглед. Амортизирана Влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлив синтетички гумен надворешен ѓон. Затворање со врвки за прилагодливо, сигурно вклопување, со сопствени дупки и класичен хардвер Лугз. Поместена јака и јазик за удобно вклопување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката