14в AC Dc Адаптер За Samsung SyncMaster P 173P 960BF SAD04914F-УВ BN44-00129C S24D360HL S24D390HL S24D391HL S24E390HL S27C BN44-00827A Lcd МОНИТОР HD ТВ DC14V 14vdc Напојување

14в AC Dc Адаптер За Samsung SyncMaster P 173P 960BF SAD04914F-УВ BN44-00129C S24D360HL S24D390HL S24D391HL S24E390HL S27C BN44-00827A

DEN 239.84

Достапност

14в AC/DC Адаптер За Samsung Sync Master P2570 173p 960 BF SAD04914 F-УВ BN44-00129 C S24 D360 HL S24 D390 HL S24 D391 HL S24 E390 HL S27 C230 BN44-00827 A Lcd МОНИТОР HD TV DC14 V 14ВДЦ АДАПТЕР За НАПОЈУВАЊЕ/Полнач/Напојување/Кабел Специјално Дизајниран И тестиран ЗА ДА ГИ ЗАДОВОЛИ ПОТРЕБИТЕ ЗА НАПОЈУВАЊЕ НА ВАШИОТ УРЕД.производ направен со најквалитетни материјали.100% Сосема нов, адаптер За Замена за наведениот модел, Адаптерите За Кружни Кола се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.Ве молиме проверете го вашиот модел пред купувањето.Ако не можете да го најдете вашиот модел овде, ве молиме контактирајте не со името на вашиот производ и информациите за моделот, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот адаптер/ полнач. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V, 50/60 Hz.Одлично за замена или патување назад. 100% Сосема Нов, Произведен со најквалитетни материјали (не-ОЕМ). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. 100% Компатибилен со наведениот модел на уредот. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. Брод Истиот или следниот работен Ден Загарантирана.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката