Зимски чизми за патрола дете

Зимски чизми за патрола дете

DEN 311.52

Достапност

Willе се чувствува како да оди на облак во оваа зимска чизма на Патрол Патрол, во кој има сјајни детали и нејзините омилени ликови заедно за возењето. Исечени со крзно крзно и поставени на густ ѓон што го перничиња на секој чекор, нуди лесен стил на влечење со прилагодлива лента за совршено вклопување. Само што е во право за истражување на студени денови! Лесен/лесен дизајн со еластично затворање на гуми и каиш за кука и јамка ;. Лесно за чистење синтетички горен ;. Совршен за забава на отворено во снегот;. Карактерска уметност на вратилото и микро-инјектираните уметнички дела на каишот ;. Поставување на руно за топлина и удобност;. Осветлена надворешна плоча на TPR за издржливост и игра-вредност ;. Избришете чиста ;. Направено во Кина. Избришете чиста. Земја на потекло : Кина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката