Tzumi Pocketjuice Solo 4, Mah Portable Charger

Tzumi Pocketjuice Solo 4, Mah Portable Charger

DEN 2.67

Достапност

Што се однесува до технологијата напредуваше, сите корисници на паметни телефони се наоѓаат како се борат со истата битка : да го направат полнењето поефикасно, поеково и помалку од поглед. Компактната преносна технологија за полнење ни ја дава токму таа слобода, а во Цуми се надеваме дека ќе ви дадеме удобен, практичен и заштеда на време за полнење со време со соло со Pocketjuice соло 4.000 m Ah преносен полнач и неговата УВ-отпорна, светло обоена и експресивна школка. Лесно разгорете ги вашите USB-уреди со денови на крајот и надополнете со кабелот за полнење со микро-USB, вклучен кога ви треба повеќе сок. Тоа е вистинска едноставност за полнење, како што треба. Голема моќност во мал пакет : Pocketjuice 4.000 m Ah преносни полначи испорачуваат до 2 целосни трошоци за вашиот уред со голема брзина USB порт и 2,4 излез. Кабелот за полнење со микро-USB вклучен со единицата е совршен за напојување на уредите со Android без напор . Долготрајната трајност : Преносот на полнач за џебови е дизајниран да одговара на вашиот живот-и тоа значи да се биде доволно мал за да влезе во мала чанта или џеб во само 4,53 "x 2,45" x 0,62 "инчи, и супер лесна категорија на само 4,4 унци. Оваа солидна и стилска мала банка за напојување е исто така опфатена во шарена заштитна и УВ-отпорна обвивка, која е отпорна на топлина и на влијание, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правејќи, правење Совршено е за патување или дневно патување . Универзална компатибилност : Полнете скоро секој паметен телефон или уред; и Apple и Android се опфатени, што значи дека е компатибилен со вашите нови уреди Samsung Galaxy и i Phone. , мора да обезбедите свој кабел со молња на Apple до USB. Полначот веќе обезбедува микро-USB кабел за непосредна употреба со компатибилни уреди . Забава, експресивна школка : вашата џебна џеб е дизајнирана не само да испорача брза, сигурна моќ, туку и Да го направите тоа во тенок и стилски пакет што зборува за вашата личност. Оваа ситна-но-тешка банка за електрична енергија ви ја дава моќта што ви е потребна во тенка и привлечна мовска дабова школка за да одговара на вашиот вкус и начин на живот. производи. Убедени сме дека ќе бидете задоволни со преносен полнач за џеб, но ако сте незадоволни од која било причина, ве молиме контактирајте со нас директно за да можеме да му помогнеме и да го направиме тоа како што треба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката