1 8CT TDW Diamond 10K Men's Mean Gland Mean Ring

1 8CT TDW Diamond 10K Men's Mean Gland Mean Ring

DEN 3007.68

Достапност

Овој убав бенд за венчавки има три реда на треперливи тркалезни дијаманти, во амбиент на Милграјн во центарот. Направено во 10к бело злато овој прстен се плени со своите дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1/8ct TDW Diamond 10 K Бело злато машко прстен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката