Boxed Lashes Рамка за печатење во сликарство

Boxed Lashes Рамка за печатење во сликарство

DEN 1.67

Достапност

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа . ГИКЕЛЕН ВИДОВИ ГИКЕЛЕН ПРИНТИРАЕ НА АРХИВСКИОТ ХАПЕР со висока резолуција. Уметнички дела од Моли Роснер. Професионално врамени и монтирани на архива без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на распрскувач. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката