Женски Зимски Палта Со Цврста Боја Џеб Со Качулка Секојдневен Моден Патент Кардигански Палта

Женски Зимски Палта Со Цврста Боја Џеб Со Качулка Секојдневен Моден Патент Кардигански Палта

DEN 373.12

Достапност

Женски Зимски Палта Еднобоен Џеб Со Качулка Секојдневен Моден Патент Кардиган Палто Големина : С Биста : 97см/38.19" Рамо : 39.5 см/15.55" Ракав : 59см/23.23" Должина : 62см/24.41" Големина : М Биста : 103см/40.55" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60см/23,62" Должина : 63,5 См/25,00" Големина : Л Биста : 109см/42,91" рамо : 42,5 см/16,73" ракав : 61см/24,02" должина : 65см/25,59" големина : Xl Биста : 115см/45,28" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 62см/24,41" Должина : 66,5 См/26,18" Големина : Ххл Биста : 121см/47,64" Рамо : 45,5 См/17,91" Ракав : 63см/24,80" должина : 68см/26,77"Оваа Јакна е стилска и погодна за секојдневни мажи. Оваа јакна има добар ефект на заштита од ветер и топлина, без разлика дали станува збор за aut, зима и студена рана пролет или студени планини и шуми, оваа јакна лесно може да се справи со тоа. Овој капут може да се носи со вашата капа, врв, панталони, чевли, ранец итн., и препорачуваме да го поставите за да ја истакнете вашата фигура и да ја направите вашата облека полна со стил. Повод : овој капут е погоден за дома, друштво, спорт, патување, забава, училиште и други прилики, погоден за носење воumn, зима и студена рана пролет итн., може да се носи Во Денот На Благодарноста, Велигден, Божиќ, Денот На Матер и други фестивали. Стил : Оваа јакна усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, погоден за секојдневни и канцелариски работници. Материјал : овој капут е изработен од лесни, удобни материјали кои обезбедуваат добра заштита од ветер. Перење : се препорачува рачно перење во топла вода или машинско перење со вреќа за перење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката