Тој Се Справи Со Вакуум Лемење Дијамант Сува Вежба Битови Дупка Видов Машина

Тој Се Справи Со Вакуум Лемење Дијамант Сува Вежба Битови Дупка Видов Машина

DEN 3.33

Достапност

Карактеристики : *Сосема нов неискористен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив*за дупчење гранит и мермер, мидање, бетон, плочка/керамика, стакло, тврда пластика... * Суво дупчење без вода . Многу висока ефикасност, повеќенаменско дупчење*кога користите лемена дијамантска пила, брзината на електричниот алат не треба да биде помала од 2000 вртежи во минута/мин, колку е поголема брзината, толку е подобар ефектот.пилата за дупки не треба да се притиска многу надолу, инаку лесно е да се оштети пилата за дупки. Спецификации : Тип : Вакумски Лемени Дијамантски Суви Дупчалки Боја : црна количина : Вклучен е 1 пакет : 1*Вакумски Лемени Дијамантски Суви Дупчалки : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 6-12мм Хексадецимална Рачка Вакуумски Лемени Дијамантски Суви Дупчалки Секач За Пила. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката