Софија фармерки од Софија Вергара Мидрис Чи Шорт Кратко

Софија фармерки од Софија Вергара Мидрис Чи Шорт Кратко

DEN 526.40

Достапност

Освежете ја вашата гардероба со овие лесни шорцеви софија чи. Квалитетниот Фабиќ исполнува уништување на удобноста. Кавга по полите. Класичен стил на пет џебови. Опуштено вклопување. Затворање на копче и патент. Тип на прицврстувач : Затворање на предните копчиња. Материјал за ткаенини : 99,00% памук и 1,00% еластан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката