Фантоскоп мек луксузен кадифе со кадифе со бушави точки за декоративна перница за фрлање, 18 18

Фантоскоп мек луксузен кадифе со кадифе со бушави точки за декоративна перница за фрлање, 18 18

DEN 239.84

Достапност

Овие фантоскоп мек луксузен кадифе со кадифе со бушави точки декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во големината 18 "x18 " и 4 бои. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер и памук. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница ги покрива со инсерти. Дизајн : кадифена перница со бушави точки. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 18x18 инчи/45х45 см. Боја : Пинк. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката