Атлетски работи женски јадро плете капри со предни џебови

Атлетски работи женски јадро плете капри со предни џебови

DEN 207.36

Достапност

Атлетик работи Core Core Core Corte Captimure Capty. Инстант леснотија. Проверете. Овие удобни плетени Каприс од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд. 57/38/5 BCI памук/полиестер/спандекс Jerseyерси;. Emsенски Каприс ;. Повлечен стил со врзана вратоврска на половината;. Машинско миење ладно ;. Одделно или со слични бои ;. Само белило од хлор кога е потребно ;. Tumble Dry Low ;. Средно железо кога е потребно . направено во Индонезија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката