Еко-пријателско и одржливо дрво

Еко-пријателско и одржливо дрво

DEN 111.84

Достапност

Рустикален, но сепак модерен, рачно изработено 10-инчен 10-инчен црно манго дрвен плоштад декоративен сервис за сервисирање додава точна количина зачин во прибор за јадење за вечера. Поставете на тесен пиедестал, заоблените рабови и универзална форма овозможуваат да се користи како чинија за сервирање, чинија за вечера, чинија или украсен акцент за да го комплиментира вашиот дом d? Cor. Секое рачно изработено јадење со манго на Villacera е уникатно рачно издлабено од одржливо, издржливо дрвено од манго, оставајќи минимални разлики во свежите, природни резби на секое парче. Еко-пријателско манго дрво е релативно тешко и густо и затоа е многу издржливо, што бара малку или без одржување, обезбедувајќи го вашиот дом и трпезарија со прибор за јадење за наредните години. Димензии : (л) 10? x (ж) 2? x (w) 10?. Материјал : Манго дрво. За чистење, миење со рака со влажна крпа, чинија за сервирање, чинија за вечера, чинија за забави или декоративен акцент за да го комплиментирате вашиот дом d? Cor . вистинско тврдо дрво- не само стилски, со своите богати црни нијанси и длабоки рачно врежани жлебови, тоа? Исто така, направи цврсто дрво од манго, што го прави трајно, еколошки и нема негативно влијание врз животната средина . рачно изработено- Секоја рачно изработена сад за манго со вилацера е уникатно рачно врежано од одржливо манго тврдо дрво, оставајќи минимални разлики во свежо, природно Резби на секое парче . Заштеда на простор- Поставете на тесен пиедестал, ова 10-инчен квадратен сад победи? Ако набавите повеќе единици, тие се погодно стабилни, исто така!. Детали за производот- Димензии : (л) 10? x (ж) 2? x (w) 10?. Материјал : Манго дрво. За чистење, миење на рака со влажна крпа и суво крпа. Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане влажна подолг временски период. Измијте пред употреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката