9 Брилијантни плочи за роденденски забави, 8CT

9 Брилијантни плочи за роденденски забави, 8CT

DEN 2.00

Достапност

Долу на вкусен оброк со овие брилијантни плочи за вечера за роденден. Мерење на 9 инчи, овие хартиени плочи имаат многу простор за сервирање на чипови за пица и компири на вашата роденденска забава. Само организирајте го овој сет од 8 екстра-силни забавни плочи со нашите материјали за роденденска забава околу масата за ручек за да направите светла и шарена поставка за маса. Потоа, кога прославата заврши, едноставно фрлете ги овие плочи за еднократна употреба за брзо и лесно расчистување. Направете ја вашата роденденска забава уште посветла со купување на сите наши резерви за роденденска забава. 9 "Брилијантни плочи за роденденска забава, 8-броеви : 8 брилијантни плочи за вечера за роденден. За еднократна употреба за лесно расчистување. Екстра-силни плочи се одлични за вечера или забавни оброци. Користете со други брилијантни материјали за роденденска забава.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката