Мармонт Хил Сина медитација од Дајана Алкала Сликарство печати на бело дрво

Мармонт Хил Сина медитација од Дајана Алкала Сликарство печати на бело дрво

DEN 2.67

Достапност

ПРИДОБИВНИЦИТЕ НА КАРТИТЕ УСТ УВ со мастило од бело дрво од Мармонт Хил Арт колекционерско дело од Дајана Алкалауд парчиња се избрани со рачно од занаетчии за печатење на Мармонт Хил „Сина медитација“ од Дајана Алкала Сликарство ПРИНЦИ Од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Дајана Алкала. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката