Рамен Размавта Дискови Мелење Тркала Дрво Сечење За Агол Мелница

Рамен Размавта Дискови Мелење Тркала Дрво Сечење За Агол Мелница

DEN 2.00

Достапност

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.*Тркалата за брусење на дискот со размавта, главно користени за мелење метал.*Ефикасна и мала потрошувачка, тешко носење,долг работен век.*Идеален за Дом, Работилница, Хобисти, Трговци, Градители и ЕНТУЗИЈАСТИ за САМОСТОЈНИ АКТИВНОСТИ итн.*Применливо за општ метал, јаглероден челик, легиран челик, нерѓосувачки челик, леано железо, обоени метали и друго мелење на заварување.*Супер сила на сечење, одлична за брзо сечење.*Практични и издржливи.Спецификации : *Материјал : Циркониум Корунд*Боја : Сина (како што покажуваат сликите) * Дијаметар : 75мм / 3инч (Приближно)*Дијаметар На Дупка : 10мм (Приближно)*Ронки : 40#, 60#, 80#, 120#*Количина : 5pcs Package Содржина : 5*мелење тркала белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за ПОДАТОЦИТЕ купете 5 парчиња 3 инчни Дискови со Рамни Размавта 75мм Тркала За Мелење Дрво За Аголна Мелница. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Цврст и издржлив, долг работен век. Ве молиме проверете ја описот пред да нарачате. Сите други во потреба ве молиме контактирајте со нас директно. Сосема нов и квалитетен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката