Паметни и занаети 3-парчиња чудо-плетено разнобојно микрофибер реверзибилен утешен сет, целосна кралица

Паметни и занаети 3-парчиња чудо-плетено разнобојно микрофибер реверзибилен утешен сет, целосна кралица

DEN 1359.84

Достапност

Smarts & Crafts Conderland Print Comforter Set има ултрамарин сина и вар зелена брановидна плетена шема со светла корална црвена обратна страна. Контрастот помеѓу ладните бои и топлите бои од секоја страна овозможува разноврсен стил. Овој утешен и координативен срам сет се направени од супер мек и издржлив микрофибер кои се совршени за пријатно додека заспивате. Секој сет доаѓа со еден утешител и два шами. За координиран изглед, обидете се да го спарите ова со паметните и занаетите магично виножито фрлање перница или магична уметност со платно на еднорог. Паметни и занаети Детска земја на чудата плетете удобност, полн/кралица. Вклучува 3 парчиња : 1 утешител и 2 шами. Материјал : 100% микрофибер со поли полнење. Ултра мека и дише. Совршена тежина во текот на целата година. ОЕКО-Тек Сертифициран. Светла, живописна и шарена. Цврсто розово обратно. Машината што се мие на ладно со слични бои и суво суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката