Без граници на пресврт на јуниорите предниот дел на вафлата

Без граници на пресврт на јуниорите предниот дел на вафлата

DEN 296.00

Достапност

Направете ги сите ваши соништа што се остваруваат со вртежните вафли на овој јуниори од без граници. Долгите ракави ќе ве одржуваат пријатни, додека Hemline на пресврт додава навестување на модерен стил на вашиот изглед. Пар со хеланки со високи половини и чизми на глуждот за ансамбл за пад на трендот. Деколте на екипажот. Долги ракави на Долман. Повлечен стил. Панели со блокирање во боја. Пресврт фронт. Опуштено вклопување. Вафли плетена ткаенина. 65% полиестер, 35% рајон. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката