Вокер 235-Одговара изберете: 2005-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR3

Вокер 235-Одговара изберете: 2005-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR3

DEN 1599.84

Достапност

Вокер Сензорите се дизајнирани со користење на висококвалитетни компоненти и материјали за да обезбедат соодветно вклопување и одговор. Сензорите се тестираат за правилно време на палењето и горивото. Сите сензори поминуваат низ тековен процес на вклопување, форма и функција и ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на ОЕ. Вокер 235-1499 Одговара Изберете : 2005-2007 ЛЕНД ROЕР ЛР3 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката