Нова област за килим со мулти-бои дневна соба лесна за чистење

Нова област за килим со мулти-бои дневна соба лесна за чистење

DEN 0.67

Достапност

Theивописниот дизајн во овој килим на рустикална област е зачудувачки. Југозападните мотиви на домородните Американци, заедно со шумарството и мечката, создаваат уникатна шема во топли и привлечни бои. Совршено за кабина, ложа или да создадете бегство од дома. Темно црвена, тера колита, црна, сиво-сина, мудрец зелена, златна, беж и слонова коска-биже. Машината направена моќност ја напушти конструкцијата со кадифен полипропилен влакна и значителна поддршка на јута за издржливост. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците; Место чисто со вода кога е потребно. Новина 8x11 Област килим (7'10 '' x 10'3 '') Ложа мулти-бои дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен стил на новини со примарна разнобојна сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката