СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни типографија Градови Мисури Државна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн до саботата навече

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни типографија Градови Мисури Државна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 7196.00

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : САД, држава, град, типографија, текст, Мисури. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . Дизајн до саботата навечер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката