Примарен Сребрен Сребрен Роло Синџир

Примарен Сребрен Сребрен Роло Синџир

DEN 1088.00

Достапност

Носете сами или додајте допир на елеганција на секој приврзок со овој ѓердан од сребрен роло синџир. Одликувајќи се со висока полирана завршница за вечен сјај, овој синџир долг 30 инчи и широк 2мм се затвора со затворач за јастог. Овој прекрасен роло синџир ќе му даде впечатлив изглед на вашиот стил.Метална Тежина : 5,23 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 30-инчен x 2mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката