Здравствени Соработници Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Здравствени Соработници Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 223.84

Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Здравје Соработници Забавен Стил Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Здравствени Соработници Забавен Стил испечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката