Кошули со кратки Ракави За Жени, Женски Блузи Облечени Секојдневни Женски Маици За Печатење На Денот На Екипажот Свети Патрик Модни Удобни Женски Блузи Блузи

Кошули со кратки Ракави За Жени, Женски Блузи Облечени Секојдневни Женски Маици За Печатење На Денот На Екипажот Свети Патрик

DEN 271.68

Достапност

Женски Маици За Печатење На Денот На Екипажот Свети Патрик Модни Удобни Женски Блузи Врвовикарактеристики : гроздобер класичен Хумор маица костимелесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Дише и удобен со истегнување, тенок и костум за пролет и лето дизајнот на Вратот на Екипажот ве прави попривлечни.Машинско перење ладно со слични бои, Сув Материјал на тивок оган : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.USUKEUBust Shoulder Sleeve Length Neckxxlxx-Large121642114cm/44.88"48cm/18.90"20cm/7.87"71cm/27.95"62cm/24.41"size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"shoulder : 48cm/18.90"sleeve : 20cm/7.87"Length : 71cm/27.95"Neck : 62cm/24.41" Материјал : женските врвови со кратки ракави за вратот усвојуваат висококвалитетна ткаенина, мека и дише, ќе ви понудат првокласна удобност, удобниот материјал со едноставен и еднобоен дизајн ја прави оваа издувана блуза за обликот на телото на повеќето дами. Натпревар : ова привлечни жени летни кошули со кратки ракави врвовите лесно можат да се спарат со секоја облека и чевли во вашата гардероба, како слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици или спортски чевли, за елегантен и секојдневен изглед во лето. Повод : Жените V-вратот лабава одговара кошули за секојдневно, канцеларија, работа, училиште, улица, датира, шопинг, партија, фестивал, клуб, патување, плажа, одмор, тренингот, итн. Погоден за пролет, лето и fall. Дизајн : блузи Во Боја За жени,женски летни маици,женска модна облека 2023, модни кошули за жени. Совет за перење : Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода/Закачете или исушете ја линијата/ не избелувајте.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката