Француски Градник Со Предно Копче Со Чипка Плус Големина Безплатено Предно Затворање Безжичен Тенок Удобен Градник Со Елеци Жешко Розево Големо

Француски Градник Со Предно Копче Со Чипка Плус Големина Безплатено Предно Затворање Безжичен Тенок Удобен Градник Со Елеци

DEN 335.84

Достапност

Кани француски Градник Со Предно Копче Со Чипка Плус Големина Безплатено Предно Затворање Безжичен Тенок Удобен Градник Со Елек Жежок Розов Голем Опис : Француски Градник Со Предно Копче : дизајнот на предната кука лесно се става и соблекува; а одличниот ефект на собирање ќе им даде на луѓето посекси и пополна форма на градите. Со палто со низок крој; ќе изгледа пошармантно!Без бандажи : Дизајн Со Плус Големина Необложената долна облека без бандажи е мека и пријателска за кожата; лесна и дише; и има силно завиткување. Не грижете се дали влошките ќе побегнат или ќе се испотат.Секси дизајн на чипка : нежниот дизајн на чипка ви додава малку сексипилност. Зголемената чипка на површината на чашата помага да се завиткаат помошните градисобирање и обликување : француски градник со предно копче од чипка; нема чаша за трчање за да се спречи доделување; горната потпора се повлекува и се собира за да се обликува; убав грб Во Форма На Буквата У; проширени странични крилја; Ткаенина Што Дише Двојно собирање обликот на градите е поправен.Дизајн на грб : грбот усвојува дизајн за корекција Во форма На Х за да обезбеди поддршка; поправете ја лошата навика на грбавец со градите; натерајте ја целата личност да ја зголеми самодовербата материјал : најлонска дебелина : истенчување : нема челични прстенести карактеристики : дизајн На Предната тока : Пакетот S-6 XL вклучува : 1 X Големина НА Градник Со Големина На Биста Должина На Половината Спортската долна Облека Е специјална долна облека За жени кои прават разни спортови заштитете Ги Градите и не го попречувајте движењето; има функција на отпорност на удари и апсорпција на пот. Спортската долна облека на нашата продавница има функции на апсорпција на пот; дише; одвлажнување и дезодорирање. Еластичноста на спортската долна облека е добра; што е погодно за екстремитетите да се свиткаат и слободно да се протегаат. Спортската долна облека може да спречи доделување и намалување на градите; а удобноста на корисникот за време на вежбањето ќе биде поголема од онаа на обичната долна облека. Нашата спортска долна облека е еден вид облека што може да се носи во јавност; но најдобро е да ја носите само кога вежбате. Нашиот бренд секогаш го става искуството на клиентите на прво место; општото време на испорака е 10-299 дена; ако имате какви било прашања за време на купувањето и употребата; ве молиме контактирајте не; ние ќе се справиме со тоа за прв пат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак