Ембер ентериери сребрена сива традиционална текстурална дијамантска фрлање перница

Ембер ентериери сребрена сива традиционална текстурална дијамантска фрлање перница

DEN 159.04

Достапност

Ембер ентериери Сребрена сива традиционална текстурална дијамантска фрлање перница : дизајнирана да стои сам или да слоши со други акценти, оваа перница за фрлање носи нова димензија на стил во вашиот простор. Овој акцент добро се спојува со повеќе стилови на домашен декор од модерни до традиционални до бохо до преодни. Тридимензионалниот дизајн обезбедува елегантен и раскошен изглед со својот текстуриран метален изглед. Изработена со грижа во Индија, секоја перница за акцент е уникатна со сопствената индивидуалност. Ембер ентериери Сребрена сива традиционална текстурална дијамантска фрлање перница : дизајнирана да стои сам или да слоши со други акценти, оваа перница за фрлање носи нова димензија на стил во вашиот простор. Овој акцент добро се спојува со повеќе стилови на домашен декор од модерни до традиционални до бохо до преодни. Тридимензионалниот дизајн обезбедува елегантен и раскошен изглед со својот текстуриран метален изглед. Изработена со грижа во Индија, секоја перница за акцент е уникатна со сопствената индивидуалност . Машината направена - лице в лице ткаат. Цврст и медалјон и дијамант и текстура во сребрена сива и светло сива боја. 20 "x 20".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката