Loveубов и спортски женски фустан со цевки, пливање прикривање

Loveубов и спортски женски фустан со цевки, пливање прикривање

DEN 3.00

Достапност

Оваа радосна, безжична loveубов долга 25 ”долга од центарот на грбот за големина S. Затворање : Стајлинг за влечење. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : без ремен со еластично деколте; Еластична половината со прилагодливи врски за влечење, нагласени со sideубовни странични парчиња. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Облека за прикривање на цевки за жени од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси и пливање како светла и смела како луѓето што го карпаат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�