18 x18 Едноставно Дејзи Валентин xoxo со срца поли со акцент перница, задебеница на тилче 1

18 x18 Едноставно Дејзи Валентин xoxo со срца поли со акцент перница, задебеница на тилче 1

DEN 823.84

Достапност

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со Simply Daisy 18 "x 18 " Teal Apetite xoxo со перница за акцент на срцата од нашата колекција на Денот на вineубените. Оваа празнична и шармантна перница ќе додаде совршен допир на loveубовта кон вашиот тросед, фотелја или кревет што треба овој февруари! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер и се совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Четири достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", 20 "и 26 ", заедно со 14 "x20" правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Квадрат/реверзибилен. Препорачано место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката