Ixtreme 2fer елек со ракави

Ixtreme 2fer елек со ракави

DEN 623.84

Достапност

Ixtreme Boys Mideweight Vest 2fer. Оваа јакна/елек со ракави за џемпери и аспиратор е совршена јакна за есен и зима! Целосно затворање на патент до средината, две странични џебови за влез и аспиратор. Добијте ги вашите денес! 2 Фер -елек со ракави (мали момчиња и големи момчиња).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката