Мармонт Хил Ананас розово сребро од Аманда Гринвуд Сликарство печати на бело дрво

Мармонт Хил Ананас розово сребро од Аманда Гринвуд Сликарство печати на бело дрво

DEN 2601.60

Достапност

Ова прекрасно уметничко дело е сигурно да додаде длабочина во вашиот декор и елегантна софистицираност во вашиот дом. Изработено е од висококвалитетни материјали и има оригинален дизајн кој е сигурен дека ќе биде говор на вашата следна вечера. Мармонт Хил „Ананас розово сребро“ од Аманда Гринвуд Сликарство на печатење на бело дрво : ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Аманда Гринвуд. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката