Земјиште дух, женски бени моден случај, случајно лизгање

Земјиште дух, женски бени моден случај, случајно лизгање

DEN 527.84

Достапност

Ова секојдневно лизгање ќе ви биде во стил и за ден и за вечерно секојдневно носење. Секогаш ќе бидете удобни со креветот за подножје на потписот на Земјата Дух, дизајниран да обезбеди енергија и удобност на секој чекор. 3мм бела енергетска пена. 3мм зелена Ева. Враќање на енергија од 2мм за предниот дел. 2мм шок апсорбира за пета. Еластично истегнување. Мулти-густина амортизирање и поддршка на лак. Подготвена јака.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката