Бесплатно склопување женска вискоза собра кошула

Бесплатно склопување женска вискоза собра кошула

DEN 1.00

Достапност

Кога некој ќе ве види во облека, дали тие велат : "Тоа е така! Поставете го со ками или блејзер, облечете го со фармерки или панталони - тука нема погрешен одговор. Исклучиво на. Моделот носи големина S. полу-опремена. Јака од точка; Затворање на копчињата. Печатење на сите. 100% вискоза. Миење на рацете. Увезени. Longенски долг ракав собра кошула од бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката