Субару Импреза Бубачка Око-Комплетна Скара-сребрена завршница

Субару Импреза Бубачка Око-Комплетна Скара-сребрена завршница

DEN 3022.88

Достапност

Зунспорт компатибилен Со Комплет За Бубачки Субару Импреза - Целосна Скара (2001 до 2002 година) како сопственик на Комплет За Бубачки Субару Импреза - Целосна Скара секоја поправка, без разлика дали е оштетена или жртва на секојдневно абење, не е лесна, но со можете да ги откриете придобивките од специјално дизајниран и рачно изработен производ. Благодарение на комплетите за скара произведени овде Во Зунспорт, можете да ги заштитите разменувачите на топлина на вашето возило од штетата предизвикана од остатоци и лисја од патот и да уживате во висококвалитетна и непогрешливо беспрекорна завршница. Нашата изработка и употреба на квалитетни материјали е важна за нас, а производите од ткаена жица од нерѓосувачки челик се загарантирани за животниот век на вашето возило. Мора да се напомене дека оваа скара е составена од скара од нерѓосувачки челик и средства за нејзино прицврстување на вашето возило,не вклучува никакви заменски делови од каросеријата. Субару Импреза Бубачка Око-Целосна Скара Сет - сребрена завршница (2001 до 2002).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак