Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulitial Pant, редовно вклопување

Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulitial Pant, редовно вклопување

DEN 3.00

Достапност

Авантурата чека во солидни панталони за комунални услуги на Вранглер. Одликувајќи се со засилена градба и ткаенина за отфрлање на вода, овие панталони се направени за секое патување, дожд или сјај. Дополнителните џебови во стилот на комунални услуги обезбедуваат многу простор за чување на вашите предмети додека се на пат. Wrangler Men's Outdoor Aulticility Pant, редовно вклопување, права нога, редовно вклопување, ткаенина што се појавува во вода, парчиња панели на задните нозе, армиран удар, предни џебови за заварување, џебови за заварување на колкот, поштенски џеб на десната страна, поштенски-лета со затворање на копчето, Машинска миење, едногодишна гаранција увезена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката