Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Ford Edge Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита црна

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Ford Edge Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна

DEN 3.33

Достапност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за Ford Edge 2021 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете clean.CUSTOM FIT : Your car mat are cut to order to fit the exact layout of your CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Ford Edge floor so they install in seconds with no screws, bolts, Зацврстувачи, или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоки жлебови Канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Калта и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, душеци без панталони без БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го одржат душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1- 500) и поддржана од гаранција за живот за вашиот мир на умот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката