Време и време женски и женски плус големина со голема големина на вратот за капење на вратот

Време и време женски и женски плус големина со голема големина на вратот за капење на вратот

DEN 1.00

Достапност

Потопете го сонцето со масен врвен костим за капење. Врвот на бикини со високи врат на времето и TRU се одликува со клучеви и кабриолетни ленти за да се создаде изглед на око. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина S. меки, отстранливи чаши. Конвертибилни, прилагодливи ленти за рамо; Затворање на вратоврска. Висок врат со длабока клуч. Шел : 85% полиестер/15% спандекс; Поставена : 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врвот на костимот за капење со висок врат на вратот за жени од време и TRU.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката