Трговска марка ликовна уметност 12 32 МДФ галерија обвиткано платно уметност бело, сет 4

Трговска марка ликовна уметност 12 32 МДФ галерија обвиткано платно уметност бело, сет 4

DEN 3.33

Достапност

Вклучувајќи сет од 4 слики што можат да бидат поставени индивидуално или заедно, MDF галерија обвиткано платно уметност во бела 12 "x 32 " од трговската марка ликовата е идеално насликана за да се постави на wallsидовите на вашата кујна за да додадете прскање на бои. Материјал : платно/mdf. Боја : Бела. Тип : Галерија обвиткано платно уметност. Тежина : 8,5 фунти . гаранција : 30 дена. Димензија : 32 "H x 12" W x 1.5 "Д. Бои : црна, бела.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката