Женски Панталони Плус Големина Обична Имитација Тексас Хеланки Супер Еластични Дами Тенки Панталони Зелена 12

Женски Панталони Плус Големина Обична Имитација Тексас Хеланки Супер Еластични Дами Тенки Панталони Зелена 12

DEN 295.04

Достапност

Женски Обични Панталони Имитација На Тексас Хеланки Женски Супер Еластични Дами Тенки Панталоникарактеристики : Имитација На Тексас хеланки панталони за женивезени ткаенини : полиестер, еластичен, висококвалитетен, дише, мек и удобен за чувство.Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!Дизајни : облеките за панталони за жени ве прават повеќе модни, секси и убави, тоа ве прави да изгледате поважно .Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневно,Секојдневен Стил : Должина На модниот ракав : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-75см/24.41-29.53 "Хип : 80-95см/31.50-37.40 "Должина : 91см/35.83". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-79см/25.98-31.10 "Колк : 84-99см/33.07-38.98 "Должина : 92см/36.22". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-83см/27.56-32.68 "Колк : 88-103см/34.65-40.55 "Должина : 93см/36.61" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-87см/29.13-34.25 "Хип : 92-107см/36.22-42.13 "Должина : 93см/36.61" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 78-91см/30.71-35.83 "Хип : 96-111см/37.80-43.70 "Должина : 94см/37.01" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 82-100cm/32.28-39.37 "Колк : 100-130cm/39.37-51.18" Должина : 94cm/37.01 " € Ткаенина} Совршена Дишење И Контрола На Мускулите, Нашите Хеланки Со Умерена Дебелина Обезбедуваат непроѕирно. Ткаенината што дише,Мека и ја отстранува Влагата Ве Одржува Суви и Удобни.Имаат Второ Вклопување на кожата и Се Чувствуваат И Вајаат и Измазнуваат Како Ниедна друга.Тие Имаат Голема Еластичност. `+Натпревар, Можете Да Одговарате На Кратки Ракави,Кошули,Џемпери, Џемпери И Други Врвови По Своја Волја. Едноставните Панталони Се Разноврсно Парче, А Различните Врвови Можат Да Покажат Различни Стилови. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. 【Внимание перење машина и Рачно перење. Не Избелувајте, Пеглајте Со Крпа За Притискање.Ве Молиме Превртете Ја Облеката. Вашите Чувства Се Нашата Најголема Мотивација. Ако Наидете На Некој Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Услугата За Клиенти На Време, И Ние Ќе Го Решиме За Вас Во Прв Пат!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�