Женски Јога Панталони Еднобојни Хипи Бохо Лабаво Слободно Време Стилски Кул Удобно Вежбање Активна Облека Облека Тренингот Хеланки За Жени

Женски Јога Панталони Еднобојни Хипи Бохо Лабаво Слободно Време Стилски Кул Удобно Вежбање Активна Облека Облека Тренингот Хеланки

DEN 2.33

Достапност

Големина : С Половината : 64см/25.20" Колк : 118см/46.46" Должина : 104см/40.94" Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 122см/48.03" Должина : 105см/41.34" Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 126см/49.61" Должина : 106см / 41.73 "големина : xl Половината : 76см / 29.92" колк : 130см / 51.18 "должина : 107см / 42.13" големина : xxl половината : 80см / 31.50 "колк : 134см / 52.76" Должина : 108см / 42.52 " дише и ткаенина што ја отстранува Влагата брзо подигнете ја потта за да ја задржите удобно Ти Е.Оваа премиум ткаенина е исто така многу издржлива.Лабава фитинг, широк нога, еластична половината, лабава директно, повик дневна панталони, јога панталони, трчање панталони, отворено дневна панталони, пижами панталони, спиење ноќ дневна панталони, спортски панталони, тренингот нозе за жени.ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : Убаво за јога, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Јога Хеланки комбинираат мода, функција и перформанси.Можете да одговарате на практична патика токму сега. Откако овој пар ќе пристигне на вашата врата, нема да помислите да го вратите.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Прилики : јога панталоните се убави за теретана, вежбање, фитнес носење, удобно носење. Колокација : Разноврсни јога панталони за различни стилови, со спортски градник и патики за изглед на спортска девојка, носете го со исечен врв и чевли на платформа за секси девојка. Можете да ги носите овие кауални панталони сите сезони за ногата е погодна за секоја случајна пригода и ви обезбедува целодневна удобност. Убаво за фитнес ентузијасти и секојдневно слободно време. Хеланки за жени контрола на стомакот, сега можете да го поминете целиот работен ден чувствувајќи се удобно во нешто што е дизајнирано имајќи ја предвид денешната зафатена работна жена. Благодарение на брзиот сув материјал, овие атлетски хеланки за жени контрола на стомакот помагаат да се отстрани влагата од вашето тело и да се чувствувате секогаш кул кога многу се потите, нудејќи долготрајни удобни перформанси.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката