Женски Обичен Екипаж Вратот Краток Ракав Преголема Маица Виножито Графички Печатење Маици Лабава Блуза Греј С

Женски Обичен Екипаж Вратот Краток Ракав Преголема Маица Виножито Графички Печатење Маици Лабава Блуза Греј С

DEN 3.00

Достапност

95 " Вратот : 60см/23. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.27" Рамо : 52см/20.09" Рамо : 49см/19. Излегување, забава, клупска работа, најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте.73 "Ракав : 18см/7.Големина.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници.87" Рамо : 51см/20. Големина.20 " Материјал : Спандекс + Полиестер .35 " Вратот : 61см/24.47 "Должина : 77см/30. Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување.74 " Вратот : 62см/24. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.09 "Ракав : 19см/7.69" Рамо : 48см/18.69 "Должина : 73см/28.90 "Должина : 71см/27.31" Вратот : 64см/25.46 "Ракав : 20см/7.Должина На Ракавот : Долг Ракав. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење.женска мода 2023;кошули со кратки ракави за жени;женски блузи;кардиган за жени;подароци за жени;роденденски подароци за жени;врвови од корсет за жени;кошула за жени;кошула на вратот на екипажот;кошули со плус големина;кошула;туника кошула. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима.08 "Должина : 75см/29. Материјалот Не Е Тенок И Дебел, Можете Да Ги Носите Врвовите На Туниката Во Пролет, Fall И Зима.53 " Вратот : 63см/24.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-YYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Женски Обичен Екипаж Вратот Краток Ракав Преголема Маица Виножито Графички Печатење Маици Лабава Блуза Сива Сспецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.29 "Должина : 72см/28. Карактеристики : женски блузи за одмор плус големина врвови со кратки ракави за жени женски врвови од туника врвови од туника црвени врвови за жени врвови од туника за жени лабави атлетски блузи за жени ребрести блузи за резервоари за жени блузи со надуени ракави за жени женски врвови со кратки ракави блузи со ѕвончиња за жени есенски врвови за жени 2022 трендовски слатки блузи за тинејџерки тенкови за жени женски врвови за жени блузи за жени врвови од тантела за жени врвови од пердуви за жени плус големина туника блузи за жени секси блузи за жени забава клуб ноќ. Големина.82 "Ракав : 21см/8.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката