Поштенски меч на машка џемпер од руно

Поштенски меч на машка џемпер од руно

DEN 320.00

Достапност

Добијте малку случајно во екстра-мека џемпер руно. Одликувајќи се со природен дел за дополнителна удобност, овој лесен стил слоеви совршено над кошулата со фустани или маица, додавајќи врвен пресврт на погледот на ладно време. Природната ткаенина за истегнување обезбедува удобност што се движи со вас.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката