- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2008-Петербилт Кочница Мајстор Цилиндар

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2008-Петербилт Кочница Мајстор Цилиндар

DEN 2.00

Достапност

2008-2012 Петербилт 330 Кочница Mer Цилиндар (База / ТОЈ)ОДГОВАРА : 2008 - 2012 330 L6 6.7 L Директно Камион - Средни Конвенционални2008 330 Тој L6 6.7 L Белешки Premium Сопирачка Mer Цилиндар/ Хидраулични Диск Сопирачки Премиум Мер Цилиндар-Склопотфитс Години : 2008 2009 2010 2011 2012фитс Мотори : Атрибути На Производот : калифорнија Предлог 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : рак и репродуктивна штета оди-делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката