Мл Пренослив Инфузор За Инфузија На Овошје Шише Со Вода Спортски Капак За Превртување На Шише Со Сок Од Лимон

Мл Пренослив Инфузор За Инфузија На Овошје Шише Со Вода Спортски Капак За Превртување На Шише Со Сок Од Лимон

DEN 207.84

Достапност

Спецификации : Материјал : PCSize : 7*24.5 cmcapacatace : 700mlcolour : како што е прикажано Список со пакети со слики : 1*Чаша Со Овошје Висока јачина, цврстина и отпорност на абење.Отпорноста на топлина е 120. Хемиската отпорност е добра, против различни органски растворувачи и корозија на киселина. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката