Авто Автомобил 15 Suv Цвет Цветни Воланот Капакот Универзална

Авто Автомобил 15 Suv Цвет Цветни Воланот Капакот Универзална

DEN 1.00

Достапност

Опис : * Сосема нов и висок квалитет*Дизајн за капакот на воланот на автомобилот*универзална големина, погодна за повеќето автомобили*Одговара за 15 "/38 см автомобилски воланспецификација : *Тип : Автомобил 15 " /37-38см Цветен Цветен Капак На Воланот*Ширина : Прибл. 7,2 см*Боја : Црна + Сина *Карактеристики : Брзо Ослободување,ОТПОРЕН НА УВ, Водоотпорен*Тип На Фитинг : Директна Замена*Тема : Флоралпакет Содржина1 X Капак На Воланот Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката